Pro koho jsou vhodné okružní plavby?

Pro lidi každého věku, nutná je ale znalost jednoho ze šesti komunikačních jazyků na lodi - angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny či portugalštiny.

Na začátku si zvolíte komunikační jazyk, ve kterém vám budou doručovány vždy v předvečer lodní noviny a nabízeny fakultativní výlety. Plavba na lodi se líbí každému - rodičům s dětmi doporučujeme nové lodě, kde je více bazénů a tobogán. Páry bez dětí či skupiny přátel více ocení menší a starší (rekonstruované) lodě, kde je klidnější atmosféra.

Páry manželské nebo skupiny přátel si dovolenou pospolu opravdu užijí

Novomanželé na okružních plavbách jsou poměrně častými hosty, neboť svatební cesta je romantická záležitost, pro níž je plavba na lodi tou nejvhodnější

Děti - chcete-li se vydat na plavbu s dětmi, zvolte moderní velkou loď, která nabízí širokou paletu programů pro děti všech věkových kategorií. Tyto lodě jsou vybaveny hernami, skluzavkou, dětskými bazénky, klubovnami a program nadchne i 17-ti leté potomky nabídkou výuky hry na bicí nebo kurzem salsy.

Skupiny spolupracovníků - lodě jsou ideálním typem incentivní (motivační) turistiky. Skupina spolupracovníků nebo klientů bude určitě na lodi spokojena a vy též, neboť konferenční sály jsou Vám k dispozici po celou dobu plavby a skupina se stmelí zážitky na lodi i na souši

Jednotlivci mají zaručeno soukromí ve svých kajutách, neboť několik kajut na lodi je jednolůžkových

Handicapovaní pasažéři - na každé lodi jsou kajuty pro osoby postižené a bezbariérový přístup do všech veřejných prostor je zaručen. Na lodi je malá nemocnice, se zdravotním personálem, která zvládne běžné nesnáze pacientů.