Co nabízí okružní plavba

plavba-nabiziCo můžete čekat na dovolené při okružní plavbě.

1. Odpočinek

Lodě jsou plovoucí, komfortně vybavené hotely, kde je po celý den pečováno o Vaše pohodlí a zábavu a přitom jste přepravováni na velké vzdálenosti.

Pokud cestujete s dětmi, čeká je bohatá nabídka programu podle věku. Na lodi je možné si připlatit i hlídání dětí – polodenní i celodenní.

2. Romantiku

Pro každého z nás, suchozemců, je vytahování kotvy vpravdě magická záležitost. A východ nebo západ slunce na lodi – na to se nezapomíná.

Pro novomanžele, manžele slavící výročí nebo narozeninové oslavence jsou připraveny drobné dárky a oslavy.

3. Zážitky z cizích zemí

Protřednictvím plavby na lodi lze během krátké doby navštívit několik států.

Velké vzdálenosti mezi přístavy se překlenou nočními plavbami a přes den Vás čeká pobyt v jiném státě, jiném kulturním prostředí.

4. Únik za stresu

Stres nám na pevnině zaručeje dopravní ruch, komunikace a TV zpravodajství a tomu se dá na lodi „utéci“.

5. Výbornou lodní kuchyni

Na lodi se nám nabízejí speciality zemí, kudy loď právě proplouvá. Dále čerstvé potraviny, bohatý výběr nápojů, mezinárodně oblíbená jídla, vegetariánská strava, všechny druhy dietního stravování na přání.

Stravování na lodi je zajištěno až 6× denně.

6. Zábavu na lodi

Zábava se zde nabízí organizovaná, ale i neorganizovaná.

V denní dobu můžete navštěvovat různé druhy kurzů, které běží po celou dobu plavby (jóga, malba, tanec aj.) nebo využít knihovny a internetové kavárny.

Odpoledne probíhají mezinárodní kurzy a soutěže (šipky, šachy atd.).

Taneční sály a diskotéka lákají každý večer k tanci, kasino pobízí k hráčské vášni, v nightclubu a barech lze prožít noc až do rána.

Programy lodních společností nabízí zdarma každý večer zábavný večerní program v divadelním sále, kde se po dobu plavby představí různé hudební žánry, akrobaté, tanečníci a varietní umělci.

7. Příležitosti ke sportování a péči o Vaše tělo

Každá z lodí disponuje na na horní – sluneční palubě nejméně 1 bazénem, do kterého ústí tobogán, bazénkem pro děti a několika vířivkami. K volné dispozici jsou lehátka a osušky.

Joggingová dráha na horní palubě, fitnes centrum, multifunkční hřiště pro tenis,volejbal a basketbal Vás udrží v kondici. Wellness centrum je na každé lodi – turecké lázně, sauna, různé druhy masáží, aromaterapie, thallasso terapie, kadeřník a kosmetika. Za příplatek jsou Vám tyto služby k dispozici.

8. Prohlídku přístavu nebo exkurze do blízkého okolí

Při klasické plavbě (7 nocí) navštívíte 5 přístavů, v nichž si můžete vybrat, zda dáte přednost organizované prohlídce s průvodcem nebo se vydáte „po vlastní ose“.

Sledujte nabídku organizovaných exkurzí (jsou skoro každý den), neboť se často vyplatí se jich zúčasnit, zvláště když zajímavé místo leží několik kilometrů od přístaviště a vy si nejste jisti s včasným návratem na loď.

9. Dobrou atmosféru na lodi

Vaší dovolenou lze trávit i zcela neorganizovaně.

Snídani můžete mít do kajuty, v restauraci nebo na horní palubě a to od 6 do 11 hodin.

Můžete se zúčastnit programů a exkurzí nebo dát přednost lenošení na horních palubách nebo odpočinku v komfortní kajutě s výhledem na moře.

Mezinárodní skladba pasažérů i personálu vytváří příjemnou atmosféru, vybízející k navázání nových přátelství.

Péče o Vaší osobu, která je 24 hodin denně, Vás jistě potěší.

Okružní plavba je hodnotnou dovolenou a má své kouzlo. Je jen na Vás, jak se rozhodnete svou dovolenou na lodi prožít.