MSC Melody

MSC Melody je nejmenší lodí flotily MSC Cruises. V roce 2005 prošla celkovou renovací, aby splňovala nejvyšší standardy ubytování a komfortu v ryze italském stylu. K tomu přispívají prostorné veřejné místonosti s vysokými stropy, pohodlné stylové salonky či zatahovací prosklená střecha, která umožňuje plně si užívat bazénu i při nevlídném počasí. 

Vybavení lodě: 2 restaurace, 5 barů a klubů, 2 bazény, 2 vířivky, minigolf, stolní tenis, běžecká dráha, lázeňské procedury, salon krásy, internetová kavárna, divadlo, kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti a dětský klub. Ubytování: 532 kajut, z toho 6 apartmá, 72 malých apartmá, 303 kajut s oknem a 151 vnitřních. 4 kajuty jsou bezbariérové. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

 

 

Registrace lodi:Panama
Rok výroby:1982
Repase:1997
Délka:204m
Šířka:27m
Ponor:7m
Rychlost:18
Počet cestujících:1098
Posádka:535

Vybavení lodi

Animační programy,bary,bazén,dětský klub,diskotéka,divadelní sál,fitness,jogging pás kadeřnictví,kasíno,kino,knihovna,vířivky,obchody,galerie,restaurace,zásuvky 110/220V

Služby v ceně

Celodenní stravování,úklid kajuty,koš s ovocem na kajutě,plavba dle vypsané trasy,přístavní taxy a poplatky,transport zavazadel při nalodění a vylodění,ubytovaní v objednaném typu kajuty,všechny zábavní programy a akce,užívání zařízení v zonách pro cestující

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby,lékařské služby,masáže,obsluha na kajutě

Služby nezahrnuté v ceně

Cestovní pojištění,nápoje,spropitné,výlety na pevninu,parkové vašeho automobilu v přístavu

Kajuty

Všechny kajuty jsou klimatizovány a vybaveny sprchou, WC, fémem, telefonem, TV, minibarem a trezorem. Z 980 vnějších kajut jich je plných 800 vybaveno vlastním balkonem. Vzhled kajut nemusí být zcela totožný s fotografií, dizajn kajuty se liší podle jednotlivých palub.

Apartmány s balkónem

Apartmány (43 m2) - Klimatizace - Noční zóna - Denní zóna - Manželská postel nebo dvě jednolůžkové postele - Prostorný šatník - Koupelna s vanou - TV - telefon - Minibar.

Vnější kajuty s balkónem

Kajuty (18 m2), z nichž čtyři jsou vyhrazeny osobám s handicapem - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou - Klimatizace - TV, telefon - Koupelna s vanou nebo se sprchou.

Vnější kajuty

Kajuty (13 m2) - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou - Klimatizace - TV, telefon - Koupelna se sprchou.