MSC Lirica

MSC Lirica je sesterskou lodí MSC Opera a byla postavena v roce 2003. Je vybavena luxusním příslušenstvím umožňujícím hostům naplno si užívat elegantního prostředí v ryze italském stylu. V interiéru panuje kosmopolitní atmosféra, můžete zde navštívit například americký Beverly Hills Bar či britsky laděný Lord Nelson Pub. Vybavení lodě: 4 restaurace včetně pizzerie a grill restaurantu, 6 barů a klubů, 2 bazény, 3 vířivky, posilovna, minigolf, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, internetová kavárna, divadlo, kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub. 

Ubytování: 856 kajut, z toho 28 apartmá s balkónem, 2 rodinná apartmá, 172 kajut s balkónem, 295 s oknem a 359 vnitřních. 5 kajut je bezbariérových. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

 

 

Apartmány s balkónem:


Apartmány se soukromým balkónem (23 m2) - Klimatizace - Manželská postel, kterou lze přeměnit na dvě jednolůžkové (na požádání) - Prostorný šatník-Koupelna s vanou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem:


Kajuty s balkónem (13 m2); 295 kajut bez balkónu (13 m2) - Klimatizace -TV, telefon - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou.

Vnější kajuty:


Kajuty (13 m2) pro Cestujících s handicapem (21 m2) - Klimatizace -TV, telefon - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem).