MSC Poesia

MSC Poesia byla postavena v roce 2008 a patří do skupiny lodí MSC Musica. Zajímavostí jsou umělé vodopády přímo v hlavním foyer. Dejte své dovolené nový rozměr a prožijte ji na palubě jedné z nejúchvatnějších zaoceánských lodí. Vybavení lodě: 2 bazény, 4 vířivky, 5 restaurací včetně sushi baru, 9 barů a klubů, tenisový kurt, multifunkční hřiště, minigolf, běžecká dráha, tělocvična, lázeňské procedury, wellness centrum, diskotéka, kino, divadlo, kasino, knihovna, herna, internetová kavárna, obchody, dětský klub. 

Ubytování: 1275 kajut, z toho 809 s balkónem, 173 s oknem a 275 vnitřních. 17 kajut je bezbariérových. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

 

 

Registrace lodi:Panama
Rok výroby:2008
Délka:294m
Šířka:32m
Ponor:7m
Rychlost:23
Počet cestujících:2550
Posádka:1275

Vybavení lodi

Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás kadeřnictví, kasíno, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky obchody, galerie,restaurace, zásuvky 110/220V

Služby v ceně

Celodenní stravování,úklid kajuty,koš s ovocem na kajutě,plavba dle vypsané trasy,přístavní taxy a poplatky,transport zavazadel při nalodění a vylodění,ubytovaní v objednaném typu kajuty,všechny zábavní programy a akce,užívání zařízení v zonách pro cestující

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby,lékařské služby,masáže,obsluha na kajutě, wellnes

Služby nezahrnuté v ceně

Cestovní pojištění,nápoje,spropitné,výlety na pevninu,parkové vašeho automobilu v přístavu

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybaveny klimatizací, TV, rádiem, telefonem, minibarem, přípojkou na internet (používání internetu je zpoplatněno). V koupelně je sprcha, WC, fén. 
Velikosti kajut: Vnitřní 14 m², vnější a balkónové 17,8 m², suity s vlastním balkónem 25 m². Dvě samostatně stojící postele lze nechat na přání přestavit na manželskou postel - konaktujte Vašeho stevarda.

Paluby

Cestujícím je k dispozici 13 pasažérských palub.

 

Nejnovější loď rejdařství MSC byla již slavnostně spuštěna na vodu v britském Doveru dne 5. dubna 2008. Informace o této lodi budou postupně doplněny. Již nyní je však jisté, že se bude jedant o nejluxusnější loď tohoto úspěšného rejdaře

Apartmány s balkónem

Tyto apartmány mají manželskou postel typu queen size, která (napožádání) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, prostorný šatník, koupelnu s vanou, televizi, rádio(dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 25 m2. Kategorie 12, Paluba Alfieri.

Vnější kajuty s balkónem

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 17,8 m2 Kategorie 11, Paluby D´Annunzio a Leopardi.

Vnější kajuty

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 14 m2.