MSC Fantasia

00014317MSC Fantasia je sesterskou lodí MSC Splendida a byla postavena v roce 2008. Je vybavena luxusním příslušenstvím umožňujícím hostům naplno si užívat elegantního prostředí v ryze italském stylu. Jako jediná loď na světě má schodiště zdobené křišťály značky Swarovski. Vybavení lodě: hlavní 2patrová restaurace a dalších 5 restaurací včetně Tex-Mex či L'Africana, 13 barů a klubů, 5 bazénů - jeden se zatahovací střechou a jeden pro pasažéry MSC Yacht Club, 12 vířivek, squash, multifunkční sportovní hřiště, posilovna, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, internetová kavárna, divadlo, 4D kino, venkovní kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub. 

Ubytování: 1637 kajut, z toho 107 apartmá, 1159 kajut s balkónem, 89 kajut s oknem a 294 vnitřních. 43 kajut je bezbariérových a 99 kategorie Yacht Club. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

Všechny plavby touto lodí

Apartmány s balkónem:

Tyto apartmány mají manželskou postel typu queen size, která (napožádání) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, prostorný šatník, koupelnu s vanou, televizi, rádio(dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 25 m2. Kategorie 12, Paluba Alfieri.

Vnější kajuty s balkónem:

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 17,8 m2 Kategorie 11, Paluby D´Annunzio a Leopardi.

Vnější kajuty:

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 14 m2.