Costa Classica

costa_classica_180pxCosta Classica je sesterskou lodí Costa Mediterranea a byla postavena v roce 1991. V roce 2001 prošla celkovou rekonstrukcí. Elegantní interiéry, důraz na detail a příjemné barvy navozují uvolňující atmosféru. Atrium je vyzdobeno sochami italských umělců, divadlo Colosseo zdobené italskou mozaikou je vhodné jak pro večerní zábavu, tak profesionální prezentace a konference. Příjemnou atmosféru a gurmánské zážitky nabízí restaurace Tivoli či bufet pod širým nebem La Trattoria. Zatoužíte-li po vzruchu a rytmu, navštivte diskotéku Galileo s výhledem na moře. Sportovní vyžití nabízí moderně vybavené fitness centrum, dva bazény, vířivky včetně lehátek ke slunění a venkovní běžecká dráha.


Vybavení lodě: 2 restaurace, 7 barů, 2 bazény, 4 vířivky, víceúčelové sportovní hřiště, venkovní běžecká dráha, fitness centrum s tělocvičnou, lázeňské procedury včetně sauny, parní lázně a salonu krásy, divadlo s kapacitou 650 míst, kasino, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, herna, nákupní centrum, dětský Squok Club a konferenční sál.

Ubytování: 654 kajut, z toho 10 apartmá s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství:  Costa Crociere SpA
rok postavení lodě:   1991, rekonstrukce 2001
rekonstrukce:  2001
délka / šířka:  221 m / 31 m
rychlost: 19 uzlů
napětí:  110 / 220 V
počet palub / počet výtahů: 11 / 8
počet lůžek / počet kajut:  1766 / 654
posádka: 610 osob

kajuty zařízené pro postižené osoby:  6 kajut

 

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)


¨