Costa Victoria

costa_victoria_180pxCosta Victoria je ideální lodí pro milovníky designu, elegance, symetrie a tlumených barev. Styl interiérů kombinuje tradiční námořnický vzhled a minimalistický design. Dominantou je futuristické atrium lemované skleněnými stěnami, které nabízí panoramatický výhled na moře. Večer se v přilehlých okolních společenských prostorech tančí na živou hudbu. Jednotlivé salonky jsou dekorovány unikátními uměleckými díly. Bar Capriccio je vyzdoben jedinečnou mozaikou od Emilia Tadiniho.

Vybavení lodě: 5 restaurací včetně a la carte Il Magnifico, 10 barů a klubů, 3 bazény – jeden vnitřní, 4 vířivky, víceúčelové sportovní hřiště, venkovní běžecká dráha o délce 400 m, wellness a fitness centrum Pompei s tělocvičnou, relaxačním salónem, saunou a parní lázní, dvoupatrové divadlo s kapacitou 650 míst, kasino a diskotéka, internetová kavárna a knihovna, nákupní centrum, dětský Squok Club s videohrami.

Ubytování: 964 kajut, z toho 242 s balkónem, 20 apartmá, z toho 4 s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24 h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství: Costa Crociere SpA

rok postavení lodě: 1996 (kompletní rekonstrukce 2004)

délka / šířka / výška: 252 m / 32 m / 60 m

rychlost: 23 uzlů

napětí: 110 / 220 V

počet palub / počet výtahů: 12 / 12

počet lůžek / počet kajut: 2259 / 964

posádka: 800 osob

kajuty zařízené pro postižené osoby: 6 kajut

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)