Costa Pacifica

costa_pacifica_180pxPacifica je jednou ze dvou nových lodí společnosti Costa, které poprvé vypluly v roce 2009. Je lodí hudby, moderního designu a prvotřídních služeb. Dekorace interiérů jsou inspirovány mistrovskými hudebními díly. Zajímavostí je wellness areál nabízející služby na ploše 6000 m2. Komfortní kajuty a apartmá Samsara mají přímý přístup do lázní. Jejími sesterskými loděmi jsou Costa Serena a Costa Concordia.

Vybavení lodě: 5 restaurací včetně a la carte Club Blue Moon a restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 13 barů včetně Cognac & Cigar Bar, Coffee Chocolate Bar a Sport Bar, 4 bazény (dva se zatahovací střechou), 5 vířivek, multifunkční sportovní hřiště (tenis/volejbal/basketbal), joggingová dráha, lázně Samsara Spa na ploše 6000 m2 s fitness centrem, bazénem pro thalassotherapii, masážní místností, saunou, tureckými parními lázněmi a UVA soláriem, divadlo na 3 palubách, diskotéka, kasino, taneční klub a piano bar, internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum, videohry, dětský Squok Club včetně bazénku pro děti, velkoplošná (18 m2) obrazovka u centrálního bazénu, simulátor F1.

Ubytování: 1504 kajut, z toho 521 s balkónem a 91 s přímým vstupem do wellness areálu, 58 apartmá s balkónem a 12 apartmá s přímým vstupem do wellness areálu. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

loděnice: Fincantieri – Genoa Sestri Ponente

výtlak: 114500 t

délka / šířka: 290 m / 35 m

paluby: 17 (13 pro pasažéry)

rychlost: 21,5 uzlů (maximálně 23 uzlů)

počet pasažérů: 3780

posádka: 1110

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)